yükleniyor

Teknik Destek

Türkiye

YKS,KPSS,LGS ve ALES Puan Hesaplama Araçları

Hidem Yas

Eğitim ve kariyer hedeflerine ulaşmak isteyen bireyler için Türkiye’de önemli sınavlar arasında yer alan YKS (Yükseköğretim Kurumları Sınavı), KPSS (Kamu Personel Seçme Sınavı), LGS (Liselere Geçiş Sınavı) ve ALES (Akademik Personel ve Lisansüstü Eğitimi Giriş Sınavı) sınavları, hayatlarını şekillendiren önemli adımlardır. Bu sınavlarda başarı elde etmek, genellikle doğru strateji ve hazırlık sürecine dayanır. İşte bu süreçte kullanılan puan hesaplama araçları, adaylara önemli bir rehberlik sağlar.

Hesapalama Araçları

YKS Puan Hesaplama Aracı

YKS, Türkiye’deki üniversitelere giriş için yapılan bir sınavdır. Temel olarak TYT (Temel Yeterlilik Testi), AYT (Alan Yeterlilik Testleri) ve YDT (Yabancı Dil Testi) olmak üzere üç ana bölümden oluşur. YKS puan hesaplama aracı, adaylara bu bölümlerden elde ettikleri netlerin ağırlıklarını dikkate alarak bir genel puan hesaplaması yapma imkanı sunar.

Şuan hesaplama araçlarımız YKS Sıralama Hesaplama aşamasında geliştirilmektedir.

YKS hesapalama aracı APİ servisine bağlıdır bu servis her yıl yeni katsayılar ile güncellendiği için ek yıllık ödemeye tabi tutulursunuz bu işlem isteğe bağlıdır . 

KPSS Puan Hesaplama

KPSS, kamu kurumlarına girişte kullanılan bir sınavdır. KPSS puan hesaplama aracı, sınavın genel kültür, genel yetenek ve alan bilgisi testleri üzerinden elde edilen netlerin ağırlıklarını kullanarak adayların genel puanını belirler. Bu puan, kamu personeli alımlarında sıklıkla kullanılır.

LGS Puan Hesaplama

LGS, ortaokuldan liseye geçiş için yapılan bir sınavdır. LGS puan hesaplama aracı, öğrencilerin Türkçe, matematik, fen bilimleri, sosyal bilimler ve İngilizce testlerinden elde ettikleri netleri değerlendirerek bir puana dönüştürür. Bu puan, öğrencilerin lise tercihlerini belirlemede önemli bir faktördür.

LGS hesapalama aracı APİ servisine bağlıdır bu servis her yıl yeni katsayılar ile güncellendiği için ek yıllık ödemeye tabi tutulursunuz bu işlem isteğe bağlıdır . 

ALES Puan Hesaplama

ALES, lisansüstü eğitim programlarına başvuran adayların girdiği bir sınavdır. ALES puan hesaplama aracı, sınavın eşit ağırlık, sözel ve sayısal testlerinde elde edilen netleri kullanarak adayların genel puanını belirler. Bu puan, lisansüstü program başvurularında değerlendirilir.

Bu puan hesaplama araçları, adaylara sınav sonuçlarını değerlendirme ve strateji oluşturma konusunda yardımcı olur.

Bazı Hesaplama Araçlarına site sahiplerinin isteği üzerine özel eklemeler yapılmıştır bu konu hakkında bizlerden bilgi alabilirsiniz.

Hesaplama Araçları Kurulum ve Entegresi

Hesaplama araçları temanıza direk entegre edilir ek olarak shortcode isterseniz öylede yapabiliriz. Hesapalama Araçları sayfa bazında tanımlanır ve özel şablon oluşturur. Genellikle WordPress yapısına uygun hazırlanmaktadır. Her site için farklı renk formatlarında eklenir bu renk formatlarını kendinizde belirleyebilirsiniz.

Hesaplama araçları için özel hesaplama v.s isterseniz size özel hesaplama araçları kodlanabilir.

Hesaplama Araçları Fiyat Listesi

Hesaplama Arcıı Fiyat
YKS (TYT -AYT) 1250₺
KPSS (her araç için) 400₺
LGS 700₺
ALES 700₺
MSÜ 700₺
TUS / YDS 500₺

Son Güncelleme : 1.01.2024 detaylar için lütfen ulaşınız.

Image
Freelancer'dan Web Tasarım Hizmetleri

Hizmetlerimiz

Başta web tasarım olmak üzere wordpress,reklam yönetimi çeşitli cms yazılımlarında hizmetlerimiz bulunmaktadır. Yapmış olduğumuz hizmetleri inceliyerek bizimle çalışabilirsiniz ;)

YKS,KPSS,LGS ve ALES Puan Hesaplama Araçları

Eğitim ve kariyer hedeflerine ulaşmak isteyen bireyler için Türkiye’de önemli sınavlar arasında yer alan YKS (Yükseköğretim Kurumları Sınavı), KPSS (Kamu Personel Seçme Sınavı), LGS (Liselere…

Daha Fazlası
PSD,XD to HTML,CSS Web Tasarım

PSD,XD to HTML,CSS Web Tasarım Hizmeti

PSD , XD gibi çalışmalarınızı saf html,css ve gerektiğinde javascript kullanarak frontend kodlamasını gerçekleştirmekteyim. Neredeyse 95% oranında tasarımdan taviz vermemeye çalışmaktayım. Genel olarak responsive tasarım  ile…

Daha Fazlası
Wordpress Tema Düzenleme Hizmeti

WordPress Tema Düzenleme Hizmeti

Gelişmiş bir içerik yönetim sistemi (CMS) olan WordPress ‘te tema düzenleme hizmeti sunmaktayız. Eğer bir wordpress siteniz var ise ve profesyonel olarak tema düzenleme hizmeti sunmaktayız.…

Daha Fazlası
Özel Wordpress Tema Yapımı

Özel WordPress Tema Yapımı

Sizinde özel wordpress temaya mı ihtiyacınız var ? Özel php panel semantik ve seo uyumlu wordpress teması kodlamaktayız. İster HTML , CSS yada ux tasarımınızı…

Daha Fazlası
Yukarı Çık